رومیشا
خانه / پاکت بسته بندی / پاکت بسته بندی ایستاده / تولید کنندگان پاکت بسته بندی ایستاده زیپ دار

تولید کنندگان پاکت بسته بندی ایستاده زیپ دار

بسته بندی محصولات مختلف نیازمند استفاده از ظرف یا پاکت است. امروزه استفاده از پاکت بسته بندی یکی از مرسوم ترین روش ها در بسته بندی می باشد. تولیدکنندگان پاکت بسته بندی اقدام به تولید نوع ایستاده زیپ دار آن نموده اند که می‌ تواند گزینه بسیار مناسبی جهت حفظ ویژگی های محصول باشد. شما تا چه اندازه با انواع پاکت بسته بندی ایستاده آشنایی دارید و چگونه می توان پاکت ایستاده زیپ دار این محصول را از تولید کنندگان آن خریداری نمود؟

تولید کنندگان پاکت بسته بندی ایستاده زیپ دار

انواع پاکت بسته بندی ایستاده

انواع پاکت بسته بندی ایستاده

یکی از محبوب ترین انواع بسته بندی مخصوص برای مواد غذایی، آرایشی، ادویه و تا اندازه ای خشکبار پاکتی ایستاده می باشد. دلیل محبوبیت این نوع پاکت ها مربوط به قابلیت چاپ پذیری و جنس مقاوم آنها می‌باشد. همچنین استفاده از آنها بسیار راحت بوده و از قیمت مناسبی نیز برخوردار می باشند. 

بسته به سفارش مشتری انواع مختلفی از این پاکت ها قابل تولید هستند. نوع پاکت پنجره دار این محصول به دلیل قابل مشاهده بودن محصولات داخل پاکت بیشتر مورد استفاده است. علت محبوبیت استفاده از این پاکت ها به این علت است که به راحتی می توان به مواردی همچون  سوپاپ، وکیوم، ریگال و دسته را بر روی آن ایجاد کرد.

ساخت بدنه این و پاکت ها از مواد پلی اتیلنی مختلفی انجام می شود که همین مسئله برای قیمت نهایی آن تاثیر دارد. این محصولات در رنگ های مختلف از جمله شفاف مشکی و شفاف متالیز داخل طلایی در بازار وجود دارند. پاکت زیپ دار متالیز به دلیل رنگ یکی از پر طرفدارترین این محصولات است هر چند قیمت بالاتر نسبت به بقیه پاکت ها دارد.

یکی از محاسن بسیار خوب این پاکت ها امکان چاپ با کیفیت بالا بر روی آن می‌باشد و همین مسئله می‌تواند در تبلیغات و برندینگ محصول بسیار با اهمیت باشد. 

انواع مختلف این پاکت ها به خاطر استفاده از فیلم پلی استر در مقابل رطوبت مقاومت بسیار بالایی دارند و ضریب انتقال حرارتی آنها زیاد می باشد. این پاکت ها معمولاً از دو یا سه لایه ساخته شده اند و به دلیل شکل خاص خود امکان ایستایی در قسمت قفسه فروشگاه ها را دارا هستند.

فروش عمده پاکت ایستاده زیپ دار متالیز رنگی

فروش عمده پاکت ایستاده زیپ دار متالیز رنگی

تولید کنندگان انواع مواد غذایی، میوه خشک، آجیل، برنج، چای، قهوه، سبزی خشک و یا کارگاه های بسته بندی مواد غذایی می توانند از پاکت ایستاده زیپ دار برای فروش بهتر محصولات خود استفاده کنند.

برای خرید پاکت ایستاده بسته بندی می توانید با تولید کنندگان آن تماس برقرار کرده و پس از اطلاع از انواع مختلف این پاکت نسبت به سفارش آن اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم طاهری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129461760
شماره ثابت: 02189776285
آدرس کانال: romishaco@
پست الکترونیکی: romishaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده عمده پاکت بسته بندی ساندیسی

پاکت های بسته بندی یکی از محصولات بسیار پر کاربردی بوده که در خیلی کارها کاربرد دارد. پاکت بسته بندی ساندیسی یکی از انواع این محصول بوده که از بازار فروش بسیار

پاسخی بگذارید