رومیشا
خانه / پاکت ایستاده / خرید عمده پاکت ایستاده درب دار متالیز شفاف

خرید عمده پاکت ایستاده درب دار متالیز شفاف

پاکت ایستاده درب دار از جمله پاکت هایی است که در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار گرفته و از آن برای بسته بندی و فروش محصولات متنوع استفاده می شود. این محصول در انواع مختلفی همچون متالیز شفاف تولید شده و می توان آن را به صورت عمده و جزئی خریداری کرد.

خرید عمده پاکت ایستاده درب دار متالیز شفاف

مراحل تولید پاکت ایستاده درب دار

مراحل تولید پاکت ایستاده درب دار تولید انواع پاکت ها امروزه از مقوله های مهم در صنایعی ست که بسته بندی در آنها نقش مهمی دارد. از این رو تولیدکنندگان مختلفی در حال تولید مواد اولیه و همچنین انواع پاکت ها جهت تامین نیاز این صنایع هستند.

پاکت ها در شکل های مختلف و با امکانات متنوعی تولید می شوند. پاکت متالیز و انواع پاکت ایستاده از این دست محصولات هستند و در تولید آنها مراحل مختلفی پشت سر گذاشته می شود.

در تولید پاکت های ایستاده مواد اولیه متنوع مورد استفاده قرار می گیرد. پاکت های ایستاده که تحت عنوان پاکت پاشنه دار از آنها یاد می شود به کمک دستگاه های فوق پیشرفته تولید می شوند.

مراحل مختلف در این فرایند شکل دهی به مواد اولیه مورد استفاده است. در این شرایط این مواد اولیه همچون پلی استر و پلی اتیلن به شکل ورق های مورد استفاده در این زمینه در می آیند.
این ورق ها در لایه داخلی خود اغلب دارای یک لایه آلومینیوم می شوند تا از مواد مختلفی که در آنها قرار می گیرد بیشتر نگهداری کنند.

طراحی و ایجاد نقش بر روی پاکت ها از دیگر مراحلی ست که در این زمینه از اهمیت بالایی برخوردار است. با توجه به ابعاد مختلف پاکت ها این طراحی ها توسط گرافیست ها صورت می پذیرد و سپس بر روی دستگاه به وسیله چاپگرهای تعبیه شده برای این ماموریت نگاشته می شود.

دوخت سه طرف پاکت در مراحل بعدی صورت می پذیرد و در ضلع چهارم با توجه به نوع پاکت (درب دار یا زیپ دار) امکانات لازم تعبیه می شود.

واحد فروش انواع پاکت ایستاده درب دار

واحد فروش انواع پاکت ایستاده درب دار انواع پاکت های ایستاده درب را برای بسته بندی محصولات مختلفی همچون ادویه ها، میوه خشک و … استفاده می کنند.

واحد فروش انواع این پاکت ها با توجه به نیاز تولیدکنندگان و فعالان در صنایع مختلف، پاکت های مختلفی را برای آنها تامین می کند. تولیدات مختلفی در این زمینه انجام می شوند. این تولیدات اغلب با سفارش این صنایع و در ابعادهای مورد نظرشان طراحی شده و زیر خط تولید می روند.

واحد فروش انواع پاکت های ایستاده اطلاعات مختلفی را در خصوص این محصول در اختیار خریداران قرار می دهد. این پاکت ها ساختاری محکم داشته و هیچ گونه درزی و امکان ورود و خروج هوا و محتویات نیز در اطراف آن و در دوخت ها وجود ندارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم طاهری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129461760
شماره ثابت: 02189776285
آدرس کانال: romishaco@
پست الکترونیکی: romishaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پاکت ایستاده درب دار بسته ۱۰ عددی

خرید پاکت ایستاده درب دار به صورت غیر مستقیم از طریق سایت اینترنتی آنلاین انجام می شود که نرخ خرید این محصول در بسته ۱۰ عددی از طریق این سایت ارزان تر است زیرا

پاسخی بگذارید