رومیشا
خانه / پاکت بسته بندی / پاکت بسته بندی ایستاده / خرید و فروش پاکت های ایستاده بسته بندی

خرید و فروش پاکت های ایستاده بسته بندی

مهمترین شرط برای سنجش سطح کیفی مواد غذایی برای بسیاری از مشتریان نوع بسته بندی شان می باشد که می توان آنها را در نمونه های مختلفی جست و جو کرد. در این زمینه از پاکت های مختلفی استفاده می شود که گزینه بارز پاکت ایستاده بسته بندی می باشد. خرید و فروش پاکت ایستاده بسته بندی با وجود مشتریان بسیار به طور عمده انجام می شود.

خرید و فروش پاکت های ایستاده بسته بندی

همه چیز درباره پاکت های بسته بندی ایستاده

همه چیز درباره پاکت های بسته بندی ایستادهتولید کنندگان و صادر کنندگان مواد غذایی برای اینکه بتوانند محصولات خود را به فروش بگذارند باید عوامل بسیاری را در نظر بگیرند و علاوه بر سطح کیفی محصولات به یک عامل مهم یعنی بسته بندی توجه می کنند. از معضلات و دغدغه های تولیدی ها انتخاب یک بسته بندی مناسب است که این امر در انتخاب مشتریان تاثیر بسیار می گذارد.

برای بسته بندی ها می دانیم که موارد بسیاری مطرح هستند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارا می باشند که از نظر عوامل متعدد چون جنس، اندازه، طرح و مدل و … با همدیگر فرق دارند.

گزینه بارز که در اینجا موضوع مورد بحث ما است جنس پاکت های بسته بندی است که اغلب از جنس کاغذ و یا پلاستیک هستند که بسیار مقاوم می باشند. پاکت های بسته بندی کاغذی با منبع سلولزی ارگانیکی که دارند برای مواد غذایی مختلفی می تواند مناسب باشد و هیچ گونه زیانی به محتویات بسته وارد نمی کند. از دیگر مزایای این پاکت ها قیمت مقرون به صرفه شان است که خود دلیلی برای جلب توجه  خریداران است تا بازار های پررونقی را ایجاد نمایند.

پاکت های بسته بندی در شرکت های متعددی آماده می شوند که هر کدام برای محصولات خود مشخصاتی را ارائه می کنند که گزینه پرفروش پاکت های بسته بندی ایستاده می باشند که از نظر اندازه با هم فرق دارند. سایز بندی محصولات بستگی به نظر طراحانی دارد که در کارخانه تولیدی فعالیت می کنند.

به کارگیری بهترین کاغذ ها و مواد پلی اتیلنی سبب می شود این محصولات را بتوان در مرغوب ترین نمونه ها خریداری کرد. با این تفاسیر انواع پاکت بسته بندی را می توان تهیه کرد که هر کدام کارایی خاص خود را دارند.

مدل های مختلف پاکت های بسته بندی ایستاده

پاکت بسته بندی ایستاده را از نظر جنسی که دارند مورد بررسی قرار دادیم و می دانیم که با وجود این تنوع زمینه برای انتخاب گسترده مشتریان فراهم می آید. محصولات غذایی و خوراکی در نمونه های مختلف بعد از طی مراحل تولید در پاکت ها سورتینگ می شوند تا در داخل قفسه سوپرمارکت ها و فروشگاه ها خوش بدرخشند.

در نگاه اول مهمترین عامل در انتخاب خریداران می دانیم که بسته بندی است و هر چه شیک تر و مرغوب تر باشد مسلما افراد زیادی را با خود همراه می کند و برای تولید کننده سود بیشتری را ایجاد می نماید.

با توجه به اینکه خطوط تولیدی در کارخانه ها اهمیت بسته بندی ها را در خرید مشتریان می دانند سعی می کنند متنوع ترین نمونه ها را به کار بگیرند تا اگر یک نمونه نظر مشتری را به خود جلب نکرد نمونه دیگر بتواند جایگاه بگیرد و مشتری خرید خود را انجام دهد.

طراحانی که در زمینه طراحی پاکت ها فعالیت می کنند بهترین طرح و مدل ها را برمی گزینند و به خطوط تولیدی ارائه می دهند. مدل های پاکت ها طبق مدل های روز دنیا تعریف می شود و اکثر تولیدی ها سعی می کنند از مدلی استفاده کنند که فرد بتواند محتویات داخل بسته را مشاهده کند.

در همین جا جهت آشنایی بیشتر می خواهیم چند نمونه از پاکت های بسته بندی ایستاده را در مدل های متنوع معرفی کنیم که به قرار زیر است:

  1. پاکت ایستاده زیپ دار
  2. پاکت ایستاده پنجره دار
  3. پاکت ایستاده کرافت
  4. پاکت ایستاده شفاف                                            

کاربرد پاکت های ایستاده زیپ دار

کاربرد پاکت های ایستاده زیپ دارپاکت های ایستاده را که در زمره پاکت های پر فروش معرفی کردیم را می توان با نام برند های مختلفی تهیه کرد که برخی ایرانی و برخی خارجی هستند. با این وجود می توان نتیجه گرفت که محصولات از نظر مرغوبیت با همدیگر فرق دارند. یک پاکت مرغوب باید به گونه ای باشد که بتواند از محتویات خود به خوبی محافظت کند و در جریان حمل و نقل آسیبی به آنها وارد نشود.

بنابراین نحوه بسته شدن درب پاکت بسیار مهم است که در این زمینه نیز می توان به نمونه های مختلفی اشاره کرد. پاکت های ایستاده زیپ دار در بین انواع مختلف محصولات می تواند نمونه های پرطرفداری باشد که بسیار شیک و لوکس است و اکثر تولیدی ها که هزینه برای شان مهم نیست و فقط هدف شان تولید محصولاتی باکیفیت است از آنها استفاده می کنند.

با وجود اینکه مشتریان به دنبال خرید مواد غذایی با چنین بسته بندی هایی هستند تا از نظر بهداشتی بتوانند اطمینان کاملی بکنند تولید این محصولات به طور عمده انجام می شود. از نظر کاربرد اگر در مورد پاکت های ایستاده زیپ دار بخواهیم بگوییم گستره وسیعی را در بر می گیرد که به برخی از آنها اشاره می کنیم.

بسته بندی خشکبار ها چون گردو، بادام، بادام زمینی، کشمش و حبوبات چون نخود، لپه، عدس، لوبیا و … در پاکت های زیپ دار انجام می شود و می دانیم که نوع بسته بندی ها در قیمت محصولات تاثیر گذار است و با وجود این پاکت ها مسلما قیمت نیز افزایش پیدا می کند.

پاکت های ایستاده زیپ دار در نمونه های بغل کاست و تا کاست و وکیوم هستند که قادر هستیم آنها را در رنگ های متفاوتی خریداری کنیم. تنوع رنگ میز خود یک مزیت عالی است که می تواند پاسخ خریداران تنوع طلب را بدهد و نگذارد در این زمینه کمبودی احساس شود.

کاربرد گسترده پاکت ایستاده زیپ دار خود می تواند دلیلی بر ایجاد بازار های پررونق شود تا شرکت های تولید کننده فعال در این زمینه بتوانند به تولیدات عمده خود ادامه دهند.

خرید عمده پاکت های ایستاده پنجره دار

مدل هایی را که برای پاکت های ایستاده معرفی کردیم در دنیایی از تنوع بود که زمینه را برای انتخاب خریداران گسترده تر می کند. تولیدکنندگان مواد غذای با تحقیقات میدانی که در بین مشتریان و البته فروشگاه های مختلف می کنند می توانند بفهمند که بیشتر کدام نوع پاکت ها در مشتریان جلب توجه می کند و بیشتر خرید خود را روی همان پاکت ها متمرکز می کنند.

بسیاری از مشتریان هستند که در موقع خرید محصولات غذایی دوست دارند محتویات داخل بسته ها را مشاهده کنند و بعد انتخاب خود را انجام دهند تا از سطح کیفی آنها اطمینان بیشتر حاصل کنند. در اینجا است  که بحث پاکت های بسته بندی ایستاده پنجره دار پیش می آید که با نمونه های مختلفی مواجه هستیم.

وقتی به پنجره های مورد کاربری در بسته ها توجه می کنیم می بینیم که به اشکال مختلف است که برخی دایره، مستطیلی، مربعی، قلبی و یا ستاره ای هستنند. افراد با سلایق مختلف برای خرید اقدام می نمایند و زیباترین ها را باب سلیقه خود خریداری می نمایند.

پنجره پاکت ها از نظر جنس با خود پاکت تفاوت دارند و اغلب پاکت از جنس کاغذ و پنجره به صورت پلاستیکی و طلقی می باشد. از نظر اندازه پاکت ها را می توان در نمونه های کوچک، بزرگ و متوسط خریداری کرد که با این وجود از نظر قیمت با هم فرق دارند.

پنجره هایی که روی پاکت ها تعبیه می شوند متناسب با اندازه خود بسته ها می باشند و می دانیم که هر چه پاکت بزرگ تر باشد پنجره مورد نظر نیز می تواند بزرگتر باشد. لازم به ذکر است که طلق مورد استفاده در قسمت پنجره هر چه شفاف تر باشد خواهد توانست نظر مشتریان بیشتری را به خود جلب نماید. پس نتیجه می گیریم که  در موقع انتخاب پاکت های پنجره دار پارامتر های بسیاری مد نظر قرار می گیرد.

خریداران با کسب اطلاعات در این زمینه و انجام مشاوره هایی می توانند بهترین ها را برگزینند تا از کارایی عالی آنها به نحو احسنت استفاده نمایند.

کارایی زیادی که در پاکت های ایستاده پنجره دار سراغ داریم  می تواند  دلایل بسیار عالی برای جلب توجه خریداران شود تا زمینه برای تولیدات عمده شان نیز فراهم آید.

برای خرید پاکت ها می توان به شیوه های مختلفی اقدام کرد که اغلب خرید مستقیم، اینترنتی و حضوری را معرفی می کنند که هر کدام راهکار خاص خود را دارد. خرید مستقیم می تواند از درب کارخانه تولیدی و از طریق خدمات آنلاین انجام شود که با این شیوه ها دست واسطه ها کوتاه می شود و نمی توانند نرخ آنها را به نفع خود افزایش دهند.

با وجود مشتریان بسیار بیشتر شاهد خرید عمده پاکت ها هستیم که می توان از مزایای بسیار بهره مند شد. با خرید عمده قیمت ها به نصف کاهش می یابد که هزینه ها را کم کرده و خریداران بیشتری را مجذوب خود می نماید. 

مشخصات بهترین پاکت های ایستاده کرافت

مشخصات بهترین پاکت های ایستاده کرافتپاکت های ایستاده را گفتیم از جنس مواد اولیه مختلف می توان تهیه کرد که نمونه بارز پاکت های کاغذی هستند که اصطلاحا به آنها کاغذ کرافت می گویند. از گذشته های دور پاکت های کرافت مورد استفاده بودند و بارها شده که در فیلم و سریال های قدیمی دیده ایم که مواد مختلفی چون میوه، تخمه، ادویه و انواع خشکبار ها را در آن  ها قرار داده اند.

کاغذ های مورد نظر از الیاف سلولزی هستند که به سبب گیاهی بودن مواد مضری را به محتویات پاکت نمی دهند که همین امر خود یک حسن برای جلب توجه خریداران می باشد.

امروزه وقتی برای تهیه پاکت های کرافت ایستاده اقدام می کنیم با نمونه های جدید و مدرن رو به رو هستیم که برخی پنجره دار، زیپ دار، بغل کاست و ته کاست هستند. منظور از نمونه های بغل کاست و ته کاست این است که پاکت ها در حالتی که موادی داخل آنها نیست به صورت تاخورده هستند و موادی داخل شان پر می شود پاکت باز شده و گنجایش شان بیشتر می شود. 

بهترین پاکت های ایستاده کرافت از جنس بهترین کاغذ ها هستند که با جنس مقاومی که دارند تحمل مواد مختلفی را برای حل دارا می باشند. بنابراین در آنها موادی چون تخمه، حبوبات، خشکبار، لوازم آرایشی، دارو و … سورتینگ می شوند.

یک نمونه از پاکت های کرافت را پاکت کرافت ایستاده سه طرف دوخت می گویند که با دوخت عالی که دارند از نظر مقاومت در برابر پارگی بسیار عالی هستند که با این وجود مورد توجه افراد زیادی قرار می گیرند.

کارخانه های بزرگی در کشور ما هستند که پاکت ها را آماده فروش می کنند، اما باز هم با این وجود شاهد واردات شان از کشور های خارجی هستیم تا میزان عرضه و تقاضا با همدیگر برابر شود. شرکت های بازرگانی فعالی در ایران هستند که بهترین نوع پاکت ها را در دسترس کارخانه داران قرار می دهند تا محصولات خود را در بهترین پاکت ها سورتینگ کنند.

معرفی پاکت های ایستاده شفاف متالایز

با انواع مختلف پاکت های بسته بندی آشنا شدیم امی یک نمونه را هنوز معرفی نکرده ایم. گونه مورد نظر پاکت های ایستاده شفاف متالایز است که نسبت به دیگر نمونه ها می توان آنها را شیک ترین معرفی کرد. زیرا این محصولات از نظر پارامتر های مختلفی با هم فرق دارند.

حتما تا به حال آبمیوه ساندیس میل کرده اید و به بسته بندی مرغوب شان دقت نموه اید که هر چه می خواهیم نی را به داخل شان وارد کنیم نمی شود و جنس مرغوب شان را نشان می دهد. پاکت این آبمیوه ها را پاکت متالایز می نامند که در نمونه های شفاف و غیر شفاف در دسترس قرار می گیرد.

در اینجا در مورد پاکت متالایز شفاف می گوییم که به شفافیت می توان به راحتی محتویات داخل بسته بندی را مشاهده کرد و همین امر خود دلیل بسیار عالی برای جلب توجه خریدارانت می باشد.

پاکت ایستاده متالایز با سایز بندی متفاوت در کارخانه های مختلفی به کار برده می شوند و کاملا می توان از نظر بهداشتی به آنها اعتماد کرد. ویژگی های بسیاری در این پاکت دها است که نمونه بارز قابلیت چاپ دستگاهی و دستی است که  شرکت  تولیدی به راحتی می تواند مشخصات محصولات خود را روی آنها درج نماید.

از نظر نحوه بسته شدن درب پاکت ها تنوع بسیار دیده می شود که قادر هستیم به نمونه های زیپ دار و یا پرسی اشاره کنیم که نمونه های پرسی در کارخانه ها به وسیله  حرارت و دستگاه های خاص بسته می شوند تا از نفوذ میکروب ها به مواد داخل شان جلوگیری شود.

رعایت نظافت و نکات بهداشتی مهمترین ویژگی محصولات است و افرادی که به این ویژگی اهمیت بسیار می دهند حتما این بسته ها را انتخاب می کنند تا در جلب توجه مشتریان موفق شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم طاهری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129461760
شماره ثابت: 02189776285
آدرس کانال: romishaco@
پست الکترونیکی: romishaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کنندگان پاکت بسته بندی ایستاده زیپ دار

بسته بندی محصولات مختلف نیازمند استفاده از ظرف یا پاکت است. امروزه استفاده از پاکت بسته بندی یکی از مرسوم ترین روش ها در بسته بندی می باشد. تولیدکنندگان پاکت بس

پاسخی بگذارید