رومیشا
خانه / پاکت بسته بندی / فروشگاه پاکت بسته بندی بغل کاست

فروشگاه پاکت بسته بندی بغل کاست

فروشگاه پاکت بغل کاست عرضه کننده انواع این پاکت ها در مقادیر مختلف و با امکان چاپ طرح ها و لوگو های مختلف بر روی آن می باشد. پاکت ها از جمله وسایل بسته بندی مواد غذایی و غیر غذایی و صنعتی به شمار می روند. 

فروشگاه پاکت بسته بندی بغل کاست

پاکت بغل کاست چیست؟

پاکت بغل کاست چیست؟پاکت ها دسته ای از کالاهایی هستند که توسط انسان برای بسته بندی به کار برده می شوند. از نمونه این پاکت ها می توان به پاکت بغل کاست اشاره نمود. این پاکت ها با شکل ساده خود بهترین پیشنهاد برای بسته بندی مواد غذایی می باشند. 

ظاهر جذاب و امکان قرار گیری حجم قابل ملاحظه ای از مواد در داخل این پاکت ها امکان حفظ و نگهداری آنها از نظر کیفیت ممکن می سازد.

کاغذ های مختلفی برای تولید پاکت بغل کاست به کار برده می شوند که کاغذ کرافت نمونه ای از آنها می باشد. این کاغذ ها از استحکام بالایی برخوردار بوده و به همین دلیل در تولید این دسته از پاکت ها به وفور مورد استفاده قرار می گیرد.

کواد نام بین المللی است که به پاکت های بغل کاست داده شده است. این نوع از پاکت ها امروزه به دلیل ویژگی هایی که دارند جزء پر فروش ترین های این صنعت به شمار می آیند. از جمله برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

 • تنوع رنگ و کیفیت و ایستایی خوب مانند پاکت بغل کاست رنگی و پاکت بغل کاست شفافپا
 • قابلیت چاپ در طرح های مختلف و لوگو های مورد نظر مشتری و امکان تولید سفارشی
 • تولید با استفاده از ماشین آلات پیشرفته 
 • امکان بسته بندی مواد غذایی مختلف از جمله خشکبار و موادی نظیر چای، حبوبات، قهوه و انواع محصولات آردی
 • آسان بسته شدن درب پاکت پس از باز کردن آن

این قابلیت ها سبب وسعت استفاده از این گونه پاکت ها شده است.


 

دسته بندی انواع پاکت در بازار

پاکت ها با هدف بسته بندی و امکان استفاده و نگهداری از مواد مختلف تولید می شوند. بر این اساس انواع پاکت را می توان به دسته های مختلف تقسیم بندی نمود. این دسته بندی عبارت است از:

 • بر طبق کاربری پاکت مانند انواع پاکت بغل کاست، پاکت ایستاده زیپ دار، پاکت باکس پوچ، پاکت سه طرف دوخت، پاکت های سوپاپ دار و پاکت های عمومی
 • بر اساس نوع محصول مانند پاکت های آجیل و خشکبار، لوازم آرایشی و بهداشتی، پوشاک، حبوبات و سبزی خشک، شوریجات و ترشیجات، شیرینی و شکلات و بسیاری از محصولات صنعتی

برای هر کدام از محصولات فوق پاکت های مختلفی قابل استفاده است. مثلا پاکت باکس پوچ یکی از نمونه های با کیفیت پاکت به شمار می آید. بارزترین ویژگی این گونه از پاکت ها آن است که پس از استفاده از محتویات آنها دوباره با استفاده از زیپ موجود در پاکت امکان بسته شدن آن وجود دارد. به این ترتیب پس از باز کردن پاکت امکان بستن مجدد آن وجود دارد. 

دسته دیگری نیز از پاکت ها که به آن پاکت های عمومی گفته می شود پاکت هایی هستند که شکل ساده ای دارند و فاقد هر گونه چاپ و نوشته خاصی می باشند. بر این اساس این گروه از پاکت ها را می توان برای اقلام مختلف مورد استفاده قرار داد.

فن آوری دیگر در این زمینه تولید پاکت های سوپاپ دار است که این دسته از پاکت ها برای محصولاتی که تولید گاز می کنند مورد استفاده قرار می گیرند. با تعبیه سوپاپ بر روی این بسته ها امکان تخلیه گاز بدون امکان ورود هیچ گونه هوا به داخل آن ممکن می شود.

این فن آوری در محصولات مختلف غذایی مانند قهوه، چیپس و .. سبب تازه ماندن و ممانعت از عمل اکسید شدن آن می شود.

کاربرد پاکت بغل کاست شفاف

کاربرد پاکت بغل کاست شفافپاکت های بغل کاست در انواع مختلف تولید می شوند که عبارتند از:

 • پاکت های بغل کاست تمام شفاف
 • پاکت بغل کاست یکرو شفاف

هر کدام از این نوع پاکت ها قیمت خاصی دارد و مهمترین هدف از بسته بندی با استفاده از پاکت های بغل کاست شفاف امکان مشاهده محتویات داخل آن است.

به این ترتیب مشتریان می توانند از طریق قسمت شفاف این پاکت ها نوع محصول و کیفیت آن را از نزدیک مشاهده کنند. پاکت های شفاف در اندازه و ابعاد مختلفی تولید می شوند و به دلیل ایستایی مناسبی که دارند در فروشگاه ها در معرض دید مشتریان قرار داده می شوند.

این مدل از پاکت ها امکان تولید هم به صورت پاکت عمومی و هم پاکت سفارشی و اختصاصی را دارند. منظور از پاکت های عمومی مدل هایی هستند که در تعداد مشخص تولید شده و آماده عرضه به مشتری می باشند و هیچ گونه سفارشی برای خرید آنها صورت نمی گیرد.

در مقابل انواع پاکت های سفارشی باید در تعداد مشخص و در یک محدوده خاص به تولید کننده سفارش داده می شوند که قابل ساخت در مدل های یکرو شفاف و تمام شفاف می باشند. 

برخی از این پاکت ها نیز که با استفاده از کاغذ کرافت تولید می شوند دارای بخش کوچک شفاف هستند و بیشتر قسمت این پاکت ها همان کاغذ کرافت می باشد. به این دسته از پاکت ها اصطلاحا پاکت های پنجره دار اطلاق می شود.

بسیاری از محصولات وابسته به صنایع غذایی را می توان در پاکت های شفاف بغل کاست بسته بندی نمود. این محصولات شامل گستره وسیعی می شوند که به اختصار عبارتند از:

 • محصولات خشکبار مانند انواع حبوبات، چای، قند، شکر، قهوه
 • سموم مورد استفاده در کشاورزی و انواع کود های شیمیایی
 • انواع محصولات آردی خوراکی و صنعتی 
 • قطعات خودرو، محصولات پروتئینی و گوشتی، محصولات آرایشی و بهداشتی و انواع پوشاک
 • شوریجات و ترشیجات و انواع سبزی خشک

اقلام فوق تنها نمونه کوچکی از کاربرد های گسترده پاکت های بغل کاست را نشان می دهند و این لوازم امروزه به یکی از پر مصرف ترین انواع مواد در صنعت بسته بندی تبدیل شده اند.

تولید کننده پاکت بغل کاست رنگی

تنوع رنگی یکی از ویژگی های پاکت بغل کاست است. دو نوع چاپ هلیو و فلکسو از جمله چاپ های به کار رفته در این زمینه است که بنا به نظر مشتری متغیر می باشد.

تولید کنندگان فعال در این صنعت با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و تیم طراحی قوی به تولید انواع این پاکت ها می پردازند. تولید پاکت های سفارشی یکی از کارهایی است که این تولید کنندگان آن را در برنامه کاری خود گنجانده اند. 

به این ترتیب سفارش دهندگان بر اساس نوع محصول خود رنگ پاکت، اندازه و ابعاد آن و همچنین نوع چاپ و طرح مورد نظر را به تولید کننده سفارش می دهند. فیلم های پلی اتیلن سه لایه یکی از مواد اولیه ای است که برای تولید این قبیل پاکت ها به کار برده می شود.

نوع ماده اولیه قیمت خاصی دارد که بنا به نظر سفارش دهنده و خریدار قابل تغییر است. مثلا انواع پاکت های رنگی بغل کاست در ابعاد مختلف و با ضخامت های متنوع تولید می شوند که در صورت استفاده از ضخامت کمتر هزینه تمام شده کمتری به دنبال خواهند داشت.

به این ترتیب برای هر نوع محصول خاص از یک سری پاکت هایی با مشخصات خاص می توان استفاده کرد. یکی از خدماتی که تولید کننده پاکت بغل کاست به مشتریان خود ارائه می دهد پیشنهاد راهکار های مناسب جهت کاهش هزینه های تولید می باشد.

مثلا استفاده از پاکت های آماده زیپ دار یا بدون زیپ در تیراژ و اوزان کم مقرون به صرفه نمی باشد و به همین دلیل تولید کننده می تواند در زمینه کاهش این هزینه ها راهکار هایی نظیر انتخاب نوع دیگری از پاکت را به مشتری ارائه نماید. در این گونه موارد به مشتری توصیه می شود که از پاکت های عمومی که از قبل تولید شده اند استفاده نمایند.

یکی از موارد مهم دیگر که می تواند تولید کننده پاکت به مشتریان خود پیشنهاد دهد انتخاب پاکت با کیفیت و در عین حال شکیل و زیبا می باشد تا ضمن جذابیت لازم در جذب مشتری از دوام و استحکام مناسب نیز برخوردار باشد.

مشخصات پاکت متالایز بغل کاست

مشخصات پاکت متالایز بغل کاستدسته ای از پاکت های بغل کاست با استفاده از متالایز کردن تولید می شوند. تولید پاکت متالایز به آن شکل فویل آلومینیومی را داده که سبب براق شدن آنها می شود.

این گونه پاکت ها برای نخستین بار برای بسته بندی های زرق و برق دار مانند کادو های کریسمس و ساخت لفافه و روبان استفاده می شدند اما امروزه گستره استفاده از این پاکت ها به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافته است که محصولات غذایی مهمترین کاربرد آنها را به خود اختصاص می دهد.

برخی نمونه های پاکت متالایز مانند پاکت های حاوی پاپ کورن حتی قابلیت قرار دادن در مایکروفر را نیز دارا می باشند.

عایق کاری لوازم و تجهیزات الکترونیکی و بسته بندی مواد مختلف از جمله کاربرد های پاکت های متالایز شده را نشان می دهد. آلومینیوم، نیکل و کروم از فلزاتی می باشند که برای فرایند متالایز کردن به کار برده شده و به کمک عمل تجزیه بخار به روش فیزیکی این فعالیت را صورت می دهند.

پوشش آلومینیومی به کار رفته روی این سطوح بسیار نازک است و  اندازه ای در حد میکرون دارد. ویژگی به کار بردن پوشش آلومینیومی ضمن استحکام بخشیدن سبب عدم تغییر رنگ آن نیز می شود. از جمله مواد اولیه ای که برای ساخت این تجهیزات به کار برده می شود عبارتند از:

 • پلی پروپیلن
 • پلی اتیلن ترفتالات
 • نایلون و پلی پروپیلن قالبی

از دیگر خصوصیات استفاده از لایه آلومینیومی در این پاکت ها عدم نفوذ نور، آب و اکسیژن به داخل آن می باشد. 

استفاده از پاکت های متالایز در صنعت تولید مواد مختلف به ویژه صنعت تولید مواد غذایی امروزه به یک برتری تبدیل شده است که با بازار پسندی و جذابیت بالایی همراه بوده و به نوعی گوی سبقت را از دیگر رقبای عرصه تولید در این صنعت ربوده است.

پاکت بسته بندی بغل کاست

بسته بندی مواد مختلف به ویژه مواد غذایی از اهمیت خاصی برخوردار است. این امر به دلیل حساسیت های موجود در مواد غذایی است که به نوعی در ارتباط مستقیم با سلامت انسان قرار دارند.

به همین دلیل در صنعت بسته بندی همواره شیوه هایی به کار برده شده است تا ضمن حفظ کیفیت مواد سطح بهداشت آنها نیز تضمین شده و مصرف کنندگان با اطمینان خاطر از آنها استفاده نمایند.

نمونه ای از این شیوه های بسته بندی استفاده از پاکت های بغل کاست می باشد که تحول خاصی در این صنعت ایجاد نمود و بسیاری از شیوه های آن را با تغییر و تحول رو به رو ساخت.

در ساخت این تجهیزات از جدیدترین ماشین آلات و تکنولوژی های روی کار آمده مانند چاپ هلیو و فلکسو استفاده می شود. این پاکت ها قابل تولید بر اساس مولفه های مختلفی مانند موارد زیر می باشند:

 • رنگ پاکت، ابعاد متفاوت
 • نوع مواد اولیه و ضخامت به کار رفته و تعداد لایه های آن

این پاکت ها همچنین قابلیت ساخت به صورت تمام شفاف و نیمه شفاف و حتی یک طرف متالایز را دارند. این پاکت ها قابل تولید در هر ابعاد و سایز دلخواه مشتری می باشند و به دلیل کیفیت بالای مواد اولیه آنها را جزء پاکت های دوستدار محیط زیست معرفی نموده اند.

ویژگی ایستایی این پاکت ها سبب شده است تا با کاربرد وسیعی در بسیاری از بخش های تولیدی همراه باشد. 

فروشگاه عرضه انواع پاکت های بسته بندی

فروشگاه عرضه انواع پاکت های بسته بندیبسته بندی مواد مختلف با استفاده از شیوه های گوناگونی که پاکت ها نمونه ای از اشکال بسته بندی می باشند. از نمونه این پاکت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پاکت بسته بندی نان، انواع پاکت های ساخته شده از پلی اتیلن به صورت رولی
 • پاکت های سه طرف دوخت، پاکت بغل کاست و نمونه های مختلف آن، پاکت های متالایز
 • پاکت بسته بندی انواع خشکبار مانند برنج و حبوبات و انواع چای و دمنوش
 • انواع پاکت های تهیه شده از مواد نایلونی و پلی اتیلنی مانند سفره های یک بار مصرف
 • پاکت های مختص بسته بندی قطعات و لوازم یدکی خودرو
 • پاکت بسته بندی مواد شیمیایی و انواع کود های مورد استفاده در بخش کشاورزی

فروش پاکت متالایز و قیمت پاکت متالایز یا دیگر اقلام ذکر شده در بالا توسط فروشگاه عرضه انواع پاکت صورت می گیرد. طیفی از انواع پاکت هایی که در بخش های مختلف صنعتی و غیر صنعتی به کار برده می شوند در نمونه های کم تولید شده و به مشتریان معرفی می شوند. 

هر صنعت با توجه به نوع کاربری و هدف استفاده از پاکت به سفارش تولید این محصولات می پردازد. محصولات سفارش شده معمولا در حجم و تیراژ بالا تولید می شوند تا تولید آنها از نظر اقتصادی توجیه پذیر باشد.

میزان تیراژ قابل سفارش از سوی مرکز تولیدی یا فروشگاه عرضه انواع پاکت مشخص می شود. برای تیراژ های پایین نیز خرید پاکت های عمومی از قبل تولید شده بهترین گزینه ممکن می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم طاهری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129461760
شماره ثابت: 02189776285
آدرس کانال: romishaco@
پست الکترونیکی: romishaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کنندگان پاکت بسته بندی ایستاده زیپ دار

بسته بندی محصولات مختلف نیازمند استفاده از ظرف یا پاکت است. امروزه استفاده از پاکت بسته بندی یکی از مرسوم ترین روش ها در بسته بندی می باشد. تولیدکنندگان پاکت بس

پاسخی بگذارید