رومیشا
خانه / پاکت کرافت / فروش عمده پاکت کاغذی کرافت ارزان قیمت

فروش عمده پاکت کاغذی کرافت ارزان قیمت

کاغذ کرافت (Kraft paper) محصولی با مقاومت بسیار بالا است که در نتیجۀ فعالیت های شیمیایی تحت عنوان کرافت و با استفاده از سولفات های خمیر پالپ تولید می شود، دلیل مقاومت بالای کاغذهای کرافت، وجود مقادیر کم لیگنین (چوب) در ساختار آنها است؛ فروش عمده پاکت کرافت ارزان قیمت فرصتی بسیار ایده آل برای فعالان اقتصادی است، زیرا که این کاغذ کاربرد گسترده ای در بسته بندی محصولات متنوع و همچنین تبلیغات دارد.

فروش عمده پاکت کاغذی کرافت ارزان قیمت

پاکت کرافت چیست؟

پاکت کرافت چیست؟همان طور که بیان شد کاغذ کرافت با بهره گیری از دستگاه های مجهز و همچنین دانش های روز دنیا به وسیله ترکیب موادی از قبیل سولفات، لیگنین، فیبر گیاهی و سلولز به وجود می آید؛ به کار گیری روش ها گوناگون در تولید کاغذهای با کیفیت کرافت، باعث افزایش تنوع این دسته از محصولات گردیده و استفاده از آنها برای دیگر مشاغل و فعالیت های اقتصادی را آسان می سازد، برای مثال ساخت کاغذهای چند لایه موجب به وجود آمدن محصولی جدید به نام کارتن گردیده است که مصارف بسیاری در زندگی و فعالیت های روزمره انسان ها دارد.

پاکت های کرافت در سایز، ظاهر و کاربرد تفاوت های محسوسی با یکدیگر دارند اما به طوری کلی این محصولات در رنگ های کرمی، قهوه ای تیره و روشن و گاها سفید یافت می شوند، البته که به منظور تولید کاغذهای بسته بندی و تبلیغاتی کرافت، از رنگ ها، طرح ها و مدل های متنوع تری نیز استفاده می گردد.
رنگ این کاغذ به واقع قهوه ای است زیرا که این ماده از ترکیبات اولیه چوبین بهره مند است؛ پاکت کرافت در مقایسه با دیگر انواع کاغذهای تولید شده مقاومت بالایی در برابر پارگی، حرارت، رطوبت و سرما دارد، به همین خاطر به سرعت در بین مصرف کنندگان شهرت یافته است.

فرآیند تولید انواع پاکت های کرافت

فرایند تولید انواع پاکت کرافت با آماده سازی تجهیزات لازمه و همین طور مواد اولیه مورد نیاز آغاز می شود؛ پس از بررسی های صورت گرفته شده در آزمایشگاه های مجهز، ترکیبات کاغذ انتخاب شده و به شکل کنترل شده ای با یکدیگر تبدیل می شوند تا خمیر کاغذ کرافت به وجود آید.
عموما خمیر مد نظر را خمیر سولفات پالپ می نمایند؛ سولفات پالپ یا همان خمیر اصلی صنایع کاغذ سازی، ماده جدا شده از الیاف سلولز چوب (لیگنو سلولز) است که از الیاف فیبری و پنبه ای نیز برداشت می شود.

پس از آماده سازی خمیر و ترکیب آن با مایعات شیمیایی و طبیعی مد نظر کارشناسان تولید، قالب ها از خمیر پر شده و تحت حرارت قرار داده می شوند تا خشک شوند؛ دست آخر نیز کاغذهای حاصل شده بر طبق سفارشات، اهداف تولید کنندگان و یا نیازهای بازار برش داده شده و به خریداران عرضه می شوند.
تولید انواع پاکت های کرافت پروسه ای نسبتا طولانی و پیچیده است که در کنار تجهیزات مدرن، دانش های کافی و جدید و صد البته مواد اولیه درجه یک، به نیروی انسانی کارآزموده و ماهر نیز نیازمند است، از این رو در می یابیم که فعالیت شرکت ها و کارخانه های کاغذ سازی، نه تنها به رفت نیاز، درآمدزایی، ارز آوری و رونق اقتصادی منتهی می شود، بلکه کارآفرینی و ایجاد اشتغال را نیز در پی دارد.

کاربرد های پاکت های کاغذی کرافت

کاربرد های پاکت های کاغذی کرافتبا توجه به ویژگی های منحصر به فرد پاکت های کاغذی کرافت، می توان کاربردهای بسیار گوناگون و متعددی را برای آن متصور شد؛ این کالاهای با ارزش منحصرا به منظور رفع نیاز انسان به کاغذ و همچنین برطرف نمودن معایب کاغذهای معمولی طراحی و تولید گردیده اند.
در ادامه به بررسی و معرفی برخی از کاربردهای معمول کاغذهای محبوب کرافت می پردازیم؛ مصارف این اجناس به شرح زیر است:

  1. بسته بندی محصولات: فراگیرترین و معمول ترین کاربرد کاغذ کرافت است که در سطح جهانی انجام می پذیرد، به دلیل رونق این مسئله است که سالانه حجم وسیعی از محصولات تولید شده بین کشورهای مختلف جهان داد و ستد می شوند؛ پاکت کرافت در بسته بندی تمامی محصولات غذایی، زیبایی (آرایشی)، بهداشتی، صنعتی، شیمیایی، دارویی، پوشاک، اکسسوری، فلزات و حتی ملزومات معیشتی حضوری پررنگ و نقشی محوری دارد، به همین دلیل است که این ماده در انواع گوناگونی تولید می شود.
  2. نگهداری و انبار سازی: پاکت کرافت از ورود میکروب، آلودگی های محیطی، مواد شیمیایی، رطوبت و نور خورشید به درون خود ممانعت به عمل می آورد، در ثانی این کالا دوام ایده آلی در مواجه با ضربه فیزیکی دارد؛ اگر دقت کرده باشید کارتن (مقوای کرافت یا کاغذ چند لایه کرافت) وسیله ای است که در جریان تمامی جابجایی ها و ذخیره سازی های انسانی نقشی گسترده و حیاتی دارد.
  3. تزئینات: ویژگی های خاص کاغذهای کرافت باعث می شود تا مصرف کنندگان از آنها در جریان فعالیت های تزئیناتی نیز استفاده های بسیاری نمایند؛ این ماده در ایجاد دکوراسیون های مختلف، لوکیشن های فیلمبرداری، تزئین مجالس عروسی، تولد و ترحیم مورد مصرف افراد قرار می گیرد.
  4. عرضه: در صورت خرید محصول از فروشگاه های مختلف، کالاها در پاکت ها و بسته بندی هایی با طرح، برند و مدل های منحصر به فرد آن فروشگاه به شما عرضه می شوند، به دیگر سخن کاغذهای مد نظر ما همان پاکت های معروفی هستند که در جریان داد و ستد محصولات را از فروشنده دریافت و در خود جای می دهند تا مشتری بتواند آن را به شکل ساده تری حمل نموده و به همراه داشته باشد.
  5. تبلیغات: پیرو مورد قبل در می یابیم که بهره مندی از پاکت کاغذی کرافت سفارشی سازی شده، می توان تبلیغات مد نظر را نیز بر روی آن درج نمود؛ تبلیغ به وسیله پاکت ها روشی مرسوم است که بازدهی بالایی داشته و به افزایش رونق و اعتبار مشاغل منجر می گردد.

اهمیت استفاده پاکت های کرافت زیپ دار

پاکت کرافت زیپ دار یکی از نمونه های شاخص پاکت های کرافت است که غالبا به منظور بسته بندی و انبار سازی محصولات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد؛ با وجود مدت زمان کوتاه عرضه، این محصول با استقبال بی نظیری از سوی مصرف کنندگان مواجه گردیده است، چرا که خریداران قادر اند به سادگی آن را استفاده نمایند.
اهمیت استفاده پاکت های کرافت زیپ دار در ساختار ویژه آنها است که دسترسی آسانتر و سریعتری را برای مصرف کنندگان به ارمغان می آورد؛ زیپ تعبیه شده بر روی این کالا نمونه های گوناگونی دارد و مشتریان می توانند با در نظر گرفتن سلایق و نیازهای شخصی خود نسبت به خرید اقدامات لازمه را صورت دهند.

کرافت زیپ دار اکثرا برای مصارف غذایی به کار گرفته می شود، زیرا که در دسترسی مطمئن و سلامت به مواد خوراکی بهتر است تا استفاده از آن ماده بدون دخالت دست صورت پذیرد تا میکروبی توان ورود به خوراکی ها را نداشته باشد؛ در صورت استفاده از پاکت زیپ دار دیگر نیازی به باز کردن کامل بسته و یا برش دادن قسمتی از آن وجود ندارد و فرد مصرف کننده قادر به دستیابی آسان به آن است.

فروش عمده پاکت کرافت خشکبار ارزان

فروش عمده پاکت کرافت خشکبار ارزان پاکت کرافت خشکبار را می توان در دسته پرمصرف ترین پاکت ها قرار داد؛ ساختار خاص و ویژه این محصولات باعث شده است تا اکثریت شرکت ها و کارخانجات تولید و بسته بندی آجیل و خشکبار محصولاتشان را در قالب این پاکت ها به خریداران عرضه دارند.
پاکت مذکور دو لایه است، لایه درونی آن با برخورداری از لایه نازک کرومی و شفاف، از لایه بیرونی آن قابل تشخیص است، دلیل آن نیز این است که محتویات داخلی از گزند رطوبت، گرمای هوا و نور خورشید در امان مانند و در محیطی با دمای ایده آل نگهداری شوند.
پاکت کرافت پنجره دار نوعی از پاکت های رایج در بسته بندی خشکبار است؛ بخش پنجره مانند این کاغذ با لایه شفاف و طلق مانندی پوشیده می شود، این به خریداران اجازه می دهد تا پیش از خرید محصول، نیم نگاهی به آن داشته باشند و مشخصات ظاهری کالای درونی را نیز بسنجند.

شایان ذکر است که تمامی نمونه های کاغذها و پاکت ها بدون دخالت افراد سودجو و دلالان (واسطه ها) در دسترس متقاضیان خرید قرار داده می شوند؛ از سوی دیگر عرضه عمده آنها فرصتی ایده آل را برای مشتریان به وجود می آورد تا آنها توان ارزان قیمت و انبوه آن را داشته باشند.
خرید عمده علاوه بر رفع نیاز صنایع و کسب سود اقتصادی، پیامدهای مطلوب دیگری را نیز به همراه دارد، برای مثال تهیه ارزان قیمت پاکت منجر به کاهش قیمت محتویات درونی می گردد، در نتیجه مشتریان بیشتری به خرید آن محصول تمایل می یافته و بر سود و رونق مشاغل افزوده می شود.

خرید و فروش عمده پاکت کرافت خشکبار ارزان محدودیتی ندارد و در همه ساعات شبانه روز و در هر نقطه ایران زمین در دسترس است، عرضه این محصولات در بستری فراگیر انجام می شود تا خریداران دغدغه ای نداشته باشند؛ تمهیدات و خدمات ایده آلی از قبیل مشاوره پیش از خرید، تخفیفات دوره ای و حمل و نقل رایگان برای مشتریان در نظر گرفته شده اند که هر یک به نوبه خرید تاثیر بسزایی در قیمت کالاها و همچنین فرایند خرید دارند.
بلافاصله پس از ثبت سفارشات توسط خریداران، اجناس در بالاترین کیفیت خود به وسیله وسایل نقلیه مناسب به جای جای نقاط کشور ارسال می گردند تا در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار فرد و یا افراد مصرف کننده قرار داده شوند؛ در نتیجۀ این عمل صرفه جویی های چشمگیری در مخارج خریداران به وجود می آید و آنها به ذخیره انرژی و زمانی مطلوبی نیز دست می یابند.

مشخصات پاکت کرافت متالایز

در مطالب فوق اشاره ای به کاربرد تبلیغاتی کاغذهای مورد بحث داشتیم، در ادامه آن توضیحات بهتر است تا مشتریان آشنایی نسبی و مناسبی نیز با نوع خاص کاغذها داشته باشند؛ پاکت کرافت متالایز دقیقا همان محصول ایده آلی است که تبلیغات را آسان نموده و رضایت مصرف کنندگان را جلب می نمایند.

کاغذ متالایز چیست؟
کاغذی با کارکرد تزئینی و تبلیغاتی است که با جلوه رنگ ها و حالتی شبرنگ، حالت خاصی از محصول را نمایان می سازد؛ این کالا برگرفته شده از لایه متالیک است که با کوتینگ ژلاتینی تزئین شده و دست آخر با لایه نازک جوهرهای خاص سرنگ آمیزی و نوشته می شود.
لایه رویی این محصول از فلزاتی با جمله آلومینیوم پوشیده می شود، به همین دلیل است که این کاغذ ظاهری شفاف و براق دارد؛ جنس کاغذ متالایز چاپ انواع لوگوها و تصویر با رزولوشن بالا را ممکن می سازد، به هیمن علت است که شرکت ها و کارخانجات، به مظور برند سازی نمادهای تجاری و اسامی خود را بر روی محصولاتشان درج می نمایند.

پاکت کرافت متالایز ترکیبی از دو نمونه با ارزش کاغذهای متالایز و کرافت است که به ایجاد کالایی جدید منتهی گردیده است؛ پاکت کرافت متالایز ممتاز از جنبه تبلیغاتی کمک های شایانی را به شرکت ها می نماید و محصولات آنها را به خیل عظیمی از مصرف کنندگان معرفی می کند.
استفاده از پاکت کاغذی کرافت متالایز کاربری های گوناگونی دارد و از چند وجه گزینه ای ایده آل قلمداد می گردد:

  1. هزینه تبلیغات با کاغذهای ذیل در مقایسه با دیگر روش های تبلیغاتی بسیار مقرون به صرفه تر است، از طرفی نیز وجود این ماده در بسته بندی ها، ظاهر و جلوه خاصی را ایجاد نموده و بر زیبایی و رغبت مردم به خرید کالا می افزاید.
  2. درج نام تجاری و همچنین لوگوهای ثبت شده شرکت ها از فعالیت سودجویان جلوگیری می کند، به دیگر سخن دیگر افراد کلاهبردار نمی توانند محصولات تولید شده را به نام خود با قیمت های دلخواهشان به فروش رسانند و به شرکت تولید کننده اصلی ضربه اقتصادی وارد آورند.
  3. پزشکان، مهندسان، وکلا، مربیان و تمامی اقشاری که به کارت های شناسایی، کارت های پستال و ویزیت احتیاج دارند قادر اند از این نوع کاغذ به منظور دستیابی به مقاصدشان حداکثر بهره را ببرند.
  4. فعالیت های هنری مختلفی از قبیل عکاسی، نقاشی پرتره، زرکوبی و چاپ پستر همگی توان بهره وری از کاغذ کرافت متالایز را دارا می باشند.
  5. تولید و درج لیبل های اصالت، هولوگرام ها، پلمپ، تولید جعبه ادکلن و بسته های فانتزی همه و همه با پاکت کرافت متالایز امکان پذیر خواهد بود.

ارزش والای اقتصادی اجناس ذکر شده تجارت جهانی بزرگی را در زمینه تولید و عرضه این محصول به وجود آورده است؛ کشورهای صاحب سبک و قدرتمند در زمینه فعالیت های صنعتی در تلاش اند تا با افزایش کیفیت تولیدات و کاهش قیمت هایشان، سهم بیشتری از این بازار بین المللی را به خود اختصاص دهند.
در گوشه گوشه جهان صنعتگران با توجه به ظرفیت های خود دست به تولید زده اند، اما از آن جایی که نیاز روز افزونی به این محصولات وجود دارد، زمینه های لازم در جهت صادرات گسترده کاغذ کرافت فراهم آورده شده است؛ این ماده در حجم های مختلفی از مبداهای گوناگونی به کشورهای دور و نزدیک جهان صادر می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم طاهری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129461760
شماره ثابت: 02189776285
آدرس کانال: romishaco@
پست الکترونیکی: romishaco@gmail.com

پاسخی بگذارید