رومیشا
خانه / پاکت گلاسه /  فروش عمده پاکت گلاسه

 فروش عمده پاکت گلاسه

 برای خرید و  فروش پاکت گلاسه می توانید از طریق فروشگاه های اینترنتی اقدام به خرید کنید. خرید از طریق فروشگاه های اینترنتی به دلیل مستقیم بودن از تولید کننده به مصرف کننده برای خریدار بسیار ارزان قیمت و با صرفه می باشد. با خرید اینترنتی شما می توانید با کیفیت ترین محصول را با قیمت مناسب و ارزان خریداری کنید. خرید از طریق وب سایت آنلاین دارای مزایای بی شماری می باشد از جمله راحتی خرید و بدون در سر و ارزان، جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه اضافی، جلوگیری از آلودگی هوا و ترافیک و…دار      می باشد

 فروش عمده پاکت گلاسه

پاکت گلاسه چیست؟

پاکت گلاسه چیست؟پاکت گلاسه برای گذاشتن اجسامی مانند نامه اداری، عروسی ، جشن، کادو و…از آن استفاده می کنند. چاپ پاکت کلاسه ۱۳۵گرمی در بین سری های پاکت بسیار پر طرفدار می باشد. و تنها نمونه پاکتی است که از کاغد روغنی براق و برای چاپ پاکت از آن استفاده می شود.

کاغذ گلاسه ۱۳۵گرم از جمله زیبا ترین کاغذ مصرفی در گروه هنری چاپ نفیس می باشد. که از کاغذ علاوه بر چاپ پاکت برای چاپ تراکت،بروشور و پوستر و… استفاده می شود.

همان طو که در بخش بالا اشاره کردیم ست اوراق اداری ذکر شد، پ کت نامه برای مرسلات و قراردادن قرار دادهای شرکت و..موارد از این دست طراحی می شوند. پاکت کلاسه می گویند. ابعاد آن معنولا یا متناسب با کاغذ A4 است که دوتا از طول ، خورده باشد، یا متناسب با کاغذ A4 و یا A5 است که کاغذ، تا نخورده در داخل آن قرار گیرند .

مهمترین کابردهای پاکت گلاسه

برای بیان کاربرد پاکت گلاسه ابتدا باید به انواع پاکت گلاسه توجه کنید. اولین فاکتوری به عنوان تقسیم بندی پاکت نامه ها نورد استفاده قرار می گیرد. جنس مقوای استفاده شده در ساخت آنهاست که معمولا در سه نوع اصلی زیر داده می شود. پاکت نامه گلاسه این پاکتن نامه ها از ورق گلاسه ساخته می شوند که کاربرد های رسمی و غیر رسمی به کار گرفته می شود. ورق گلاسه استفاده شده معمولا در گرماژ ۱۲۰و ۱۳۵ گرمی عرضه می شوند. که انتخاب آنها به سلیقه مشتری و کاربردش پاکت نامه بستگی دارد 

پاکت نامه کتان برای ساخت این پاکت نامه ها از ورق کتان استفاده می شود. نسبت به ایر مدل ها ساده تر و ضخیم تر می باشد. نمونه های متعددی از آنها در آزمون های مختلف دیده شده است.که هدف استفاده  از کتان در آنها جلوگیری از دیده شدن محتویات داخلی آنهاست.

پاکت نامه تحریر: کاغذ تحریر نیز به عنوان یکی از مواد اولیه         ساخت پاکت نامه به کار برده می شود.که نسبت به دو مدل قبلی از ظرافت بیشتری برخوردار است و وزن بسیار پایینی دارد.این پاکت نامه ها در گرماژ ۸۰,۱۰۰,۱۲۰  عرضه می شود که نوع ۱۲۰ گرمی ضخیم تر است.

دومین فاکتور که در دسته بندی پاکت نامه ها به کار برده می شود طراحی و نحوه آماده سازی آنها است.که حتی و کاربردهای آنها را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد. نمونه طرح‌های استفاده شده در بازار به صورت زیر هستند. پاکت نامه فانتزی: این پاکت نامه‌ها دارای طراحی فانتزی در رنگ‌های متنوع و طرح‌های مختلف هستند که چندان در فرایندهای رسمی کاربرد ندارند. مواردی مانند کارت عروسی، کارت دعوت مناسبت‌های مختلف، کارت برگزاری جشن سالیانه و کارت تخفیف نمونه‌هایی از پاکت نامه‌های فانتزی هستند. پاکت نامه ساده: این نوع پاکت نامه‌ها از دیرباز به همین شکل ثابت مانده‌اند و معمولاً از کاغذ تحریر به رنگ سفید ساخته می‌شود. تفاوت پاکت نامه‌های ساده با سایر مدلها، به کاربرد وسیع آنها برمی‌گردد که بیشتر از سایر مدل‌ها استفاده می‌شود پاکت نامه‌های اداری به این جهت از آنها استفاده می‌شود که با وجود داشتن طراحی ساده، معمولاً طرح و لوگوی سازمان یا اداره مورد نظر بر روی آنها چاپ می‌شود و تنها برای نقل و انتقالات بین اداری و مطلع کردن مخاطبان استفاده می شود.

مرکز فروش انواع پاکت گلاسه

مرکز فروش انواع پاکت گلاسهبرای خرید و فروش انواع پاکت گلاسه می توانید از تولید آن یا از طریق اینترنت اقدام به خرید کنید. بسیاری از فروشگاه های اینترنتی هستند که در زمینه فروش انواع پاکت گلاسه در حال فعالیت می باشد. شما می توانید از طریق اینترنت به صورت مستقیم خرید کنید. خرید از طریق اینترنتی به دلیل حذف واسطه و مستقیم بودن از تولید کننده به مصرف کنند برای خریدار بسیار ارزان و باصرفه می باشد. شما می توانید با خرید اینترنتی با کیفیت ترین و زیبا ترین پاکت گلاسه را با قیمت ارزان خریداری کنید. البته می توانید از طریق نمایندگی و تولید آن خریداری کنید ولی باید توجه کرد خرید از نمایندگی به دلیل اینکه هزینه ارسال گرفته می شود.  هزینه شنا بالا می رود ولی خرید اینترنتی ارسال آن به تمام نقاط ایران رایگان می باشد.

مدل های مختلف پاکت های گلاسه

تولید پاکت های گلاسه  در مدل های مختلف می باشد. مدل های مختلف چاپ ساک دستی، تا یم ساک دستی با مدل مورد نظر خودتان داشته باشید و بهترین نتیجه را از چاپ ساک  دستی خود بگیرید.

طراحی ساک دستی در عین کاربرد در مصارفی مانند حمل و نقل و محافظت، از جمله طراحی های تبلیغاتی و جذاب مرتبط با مقوله ی بازاریابی، چاپ و ارائه محصول دارای اهمیت است.

گاهی ساک خرید یا  شاپینگ بگ به عنوان یک هدیه تبلیغاتی در قبال خرید مشتری به حساب می آید.و هم چنین بصورت همزمان یک آگهی متحرک برای فروشگاه،محصول یا شرکت شما نیز قابل
ارائه است. اگر هر دو اصل طراحی گرافیک و کیفیت در طراحی وچاپ ساک دستی یا شاپینگ بگ رعایت
شده باشد، انتخاب آن به عنوان هدیه تبلیغاتی هم موجب خشنودی مشتری است و
هم آن را بارها و بارها استفاده خواهد کرد و با هر استفاده از آن یک آگهی
تبلیغاتی رایگان برای شما خواهد بود که در سطح گسترده مورد استفاده قرار
میگیرد. چاپ ساک دستی تبلیغاتی کاغذی به دلیل جنس کاغذی آن، از دوام کمی برخوردار باشد، ولی تجربه ثابت کرده
است، این محصول نه تنها داری استحکام بسیار زیادی بوده بلکه به دلیل داشتن
روکش سلفونی توان و امکان حمل حتی تا ۱۰ کیلوگرم وزن را در برخی از ابعاد
آن دارد. چاپ ساک دستی گلاسه از کاغذ گلاسه استفاده میکنند، کاغذ های گلاسه چند ویژگی دارند :
اول
آنکه به دلیل سطح براق چاپ خیلی خوبی به خود میگیرند و دوم این که نسبت به
کاغذ های تحریر و کراف مقاومت بهتری دارند. برای مقاومت بیشتر این ساک ها
از روکش های پلاستیکی براق و بی رنگ استفاده میگردد این روکش ها زیبایی
دوچندانی را به ساک ها میبخشند. چاپ ساک
دستی های کرافت از کاغذ کرافت در تولید آن ها استفاده میشوند. کاغذ های
کرافت مانند کاغذ کاهی ها دارای رنگ قهوه ای هستند کاغذ کرافت قابلیت چاپ
افست را ندارند و نمیتوان طرح های رنگی و زیبا را چاپ نمود برای کاغذ های
کراف  از طرح های تک رنگ و یا طلاکوب استفاده می شود. اکثر فست فودها، رستوران ها و تهیه غذاها برای ارسال غذا از چاپ ساک دستی کرافت استفاده می کنند. همچنین بسیاری از فروشگاه های پوشاک، لوازم تزئینی از ساک دستی های کرافت برای ارائه کالای خود استفاده می کنند. چاپ ساک دستی تبلیغاتی مقوایی کاغذهای
گرماژ بالا را اصطلاحا مقوایی میگویند مقوا شکنندگی بیشتری نسبت به کاغذ
دارد و خوب تا نمی شود بنابراین کمتر از ساک دستی های مقوایی استفاده
میگردد. چاپ ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای، از
پارچه های سوزنی با مقاومت بالا استفاده میکنند. این پارچه به دو نوع دوخت
با چرخ خیاطی و یا پرس حرارتی مقاومت کمتری نسبت به دوخت با چرخ خیاطی
دارد این ساک ها بیشترین استفاده را در امر تبلیغات دارند و هر دو ویژگی
زیبایی و مقاومت را با هم دارند چاپ روی این ساک دستی ها به صورت تک رنگ و
رنگ های متنوع انجام میگردد. اگر به هویت سازمان یا موسسه یا خدمات خود اهمیت می‌دهید، به نکات برندینگ توجه کنید و حتما قبل از استفاده از طرح‌ های عمومی چاپ ساک دستی که در بازار خرید و فروش می‌شوند از طرح اختصاصی سازمان خود استفاده نمائید. شما
می توانید با توجه به نوع جنس آن خود از مدل‌های مختلف چاپ بهره ببرید. چاپ
تمام رنگی روی ساک دستی های کاغذی به صورت عکس امکان پذیر میباشد. چاپ ساک دستی های
پارچه‌ای به صورت سیلک و فلکسو تک رنگ یا ۴ رنگ تفکیکی امکان پذیر است و
چاپ روی ساک‌ دستی های پلاستیکی به صورت تصویر تمام رنگی انجام می‌پذیرد. ساک دستی کاغذی با توجه به اینکه امکان انجام چاپ تمام رنگی را دارد باعث می‌شود طرح شما بصورت کامل چاپ شود. شما می‌توانید علاوه بر  چاپ ساک دستی های
کاغذی روی آن  طلاکوب ـ یوی موضعی برجسته ـ قالب برش اختصاصی را انجام
دهید. در کل بگ‌های کاغذی به دلیل موارد ذکر شده حالت تجملاتی‌ تری دارد و
نفیس تر خواهد بود. اما  چاپ ساک دستی پارچه ای با
وجود محدودیت‌های چاپ، ماندگاری بالاتری به نسبت نوع کاغذی دارد. دفعات
استفاده در بگ‌های پارچه‌ای به مراتب بیشتر از بگ کاغذی خواهد بود، همچنین
به لحاظ قیمت نیز از ساک دستی کاغذی ارزان تر است.

تولید کننده پاکت گلاسه رنگی

تولید کننده پاکت گلاسه رنگیتولید پاکت گلاسه در ایران بسیار می باشد و تولید کنندگان بسیاری در این راستا در حال فعالیت هستند. تولیدکنندگان در سایز های مختلف در حال تولید پاکت گلاسه هستند عبارت هستند؛

 • تهیه و چاپ کیسه تبلیغاتی و بسته بندی
 • پاکت های دولایه و سه لایه بسته بندی
 • پاکت ایستاده
 • پاکت پنجره دار
 • پاکت ایستاده زیپ دار
 • پاکت ایستاده شفاف متالایز
 • پاکت شفاف زیپ دار
 • پاکت ایستاده کاست دار
 • پاکت بسته بندی خشکبار
 • پاکت زیپ دار
 • پامت شفاف متالایز زیپ دار
 • پاکت فویل سه طرف دوخت
 • پاکت متالایز
 • پاکت خشکبار

با بهترین کیفیت در خدمت مشترب عزیز می باشد.

هر روز شاهد ایجاد تنوع و دگرگونی در صنعت چاپ و تولید می باشیم. محصولات در حال تغییر می باشند و در همین حین امکانات جانبی آن ها هم تغییر پیدا می کنند.

پاکت زیپ دار مدلی از پاکت است که دارای زیپ هستند. و به همین خاطر برای استفاده ی مجدد از بسته بندی انجام شده است برای چندین بار امکان پذیر خواهد بود.

مسلما این مدل پاکت برای نامه نگاری اصلا متناسب نبوده به این خاطر که نامه ها باید یکبار توسط شخص مورد نظر خوانده شود.و امکان باز شدن درب پاکت نامه برای چندین نفر امکان پذیر نباشد.

ولی برای بسته بندی مواد خوراکی مانند انواع شکلات، بیسکویت و بهتر است تا نوع بسته بندی به گونه ای باشد تا نیاز به بسته بندی مجدد احساس نگردد.

هم اکنون چاپ و تولید پاکت زیپ دار در حال کسترش می باشد. اغلب افراد خواهان ذخیره ی زمان و هزینه می باشند و از این رو انتظار می رود تا شرکت ها و سازمان های تولیدی پاکت زیپ دار به خواسته های مشتریانشان توجه بیشتری نشان بدهند.

دلایل استفاده از پاکت گلاسه برای نامه های پستی

پاکت گلاسه پستی به دلیل یک بار مصرف بودن برای خواندن توسط یک نفر دارای اهمیت می باشد. پاکت
کلاسه پستی چاپ پاکت نامه این قدرت را دارد که اولین تصور مثبت را برای
شرکت شما را در ذهن مشتری ایجاد کند. وقتی مشتریان شما نامه خود را به جای
پاک نامه سفید در پاکت نامه های  چاپی حرفه ای دریافت می کنند؛ ارزشمند بودت
برند شما برای آنها تداعی خواهد شد.. و
به یاد داشته باشید که کارت های ویزیت مطابق را چاپ کنید و در پاکت نامه
ها قرار دهید. مشتریان شما هنگام دریافت نامه روی سربرگ چاپی در پاکت نامه
حرفه ای، همراه با کارت ویزیت به حرفه ای بودن شما پی خواهند برد. با یک
پاکت چاپ شده حرفه ای. خود را جلوتر از بازی قرار دهید و از رقبای خود پیشی
بگیرید. قبل
از طراحی پاکت خود، از ایده های بازاریابی پاکت نامه و الگوهای ساده پاکت
نامه برای دستورالعمل های طرح استفاده کنید که باعث ایجاد طراحی و چاپ آسان
می شود. چاپ پاکت نامه می تواند به صورت چاپ یک رنگ تا چهاررنگ به صورت یک رو و یا دورو تهیه شود.

زمانی که کار چاپ پاکت نامه به اتمام می رسد نوبت به صحافی و پاکت سازی میرسد. در این مرحله اگر از کاغذ تحریر ۱۰۰ گرم، گلاسه ی ۱۳۵ گرم و یا کاغذ کرافت نازک استفاده شده باشد نیازی به تهیه و استفاده از قالب نیست و میتوان با دستگاه پاکت سازی این کار را انجام داد. اما اگر کار چاپ روی کاغذهای صخیم تر ۲۰۰ یا ۲۵۰ گرمی صورت گرفته باشد باید برای صحافی آن از قالب استفاده شود. سپس درون دستگاه اتر و یا دایکات، پرس میشود و در نهایت توسط صحاف به صورت دستی صحافی می شود.

ابعاد استاندارد پاکت نامه برای کاغذ به این صورت است که در طولو عرض ۱تا۱/۵ سانتی متر از اندازه ی کاغذ بزرگ تر است تا کاغذ به راحتی درون پاکت قرار بگیرد. هر پاکت نیاز به درب دارد این درب می تواند از ضلع بزرگ و یا از ضلع کوچک قرار داده شود.اپر درب پاکت از ضلع بزرگ در نظر پرفته شود به آن  پاکت گفته می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم طاهری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129461760
شماره ثابت: 02189776285
آدرس کانال: romishaco@
پست الکترونیکی: romishaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید پاکت گلاسه پستی در بازار

قیمت خرید پاکت گلاسه در شهر های کشور متفاوت است. این محصول در کارخانجات و شرکت های متعددی در کشور تولید می شود که هر کدام از این مکان ها برای رقابت در بازار لنج

پاسخی بگذارید