رومیشا
خانه / پاکت گلاسه / قیمت خرید پاکت گلاسه پستی در بازار

قیمت خرید پاکت گلاسه پستی در بازار

قیمت خرید پاکت گلاسه در شهر های کشور متفاوت است. این محصول در کارخانجات و شرکت های متعددی در کشور تولید می شود که هر کدام از این مکان ها برای رقابت در بازار لنج قیمتی مختلفی را در نظر می گیرند. همچنین این پاکت ها به خاطر این که مقاومت بالایی دارند و از مواد غذایی که در داخل آن قرار می گیرد به بهترین نحو محافظت می نمایند و ماندگاری آن را چند برابر می کنند. این گونه محصولات مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان در شرکت های بسته بندی قرار گرفته است و این موضوع باعث شده تا تولیدات این محصول چند برابر شود و همین امر شرکت های تولید کننده را بر این داشته تا قیمت مناسب تری برای این محصول در نظر بگیرند. کیفیت از مهم ترین عواملی است که نقش بسزایی در لنج قیمت گذاری محصول دارد و قیمت پاکت ها بر حسب چنین معیار هایی مشخص می شود. به همین دلیل نمی توان قیمت ثابت و یکسانی برای این محصول در نظر گرفت و چنین معیار هایی را باید سنجید تا بتوان قیمت روز پاکت را تعیین کرد.

قیمت خرید پاکت گلاسه پستی در بازار

آشنایی با انواع مختلف پاکت های گلاسه

آشنایی با انواع مختلف پاکت های گلاسه  پاکت های گلاسه یکی از نمونه های متنوع و جذاب در بسته بندی مواد غذایی از جمله: حبوبات (نخود، لوبیا، عدس، لپه، ماش و….)، ادویه جات، سبزی های خشک و دیگر مواد غذایی که خشکبار هستند، به کار می روند. این پاکت ها امروزه در بازار های داخل کشور به صورت قابل توجهی مورد استقبال مشتریان و متقاضیان قرار گرفته است.

این محصول در شهر های بزرگ کشور در کارخانجات و شرکت های زیادی تولید می شود و در اندازه ها و سایز های مختلفی ارائه می گردند که مصرف کنندگان می توانند آن را با سلیقه خود و نوع کارایی که دارد انتخاب کنند. همچنین این محصول نمونه های مختلفی دارد که در مدل های جذاب و زیبایی عرضه می شوند.

انواع پاکت گلاسه را در واقع می توان به نام پاکت های کرافت هم شناخت. چون حقیقتا گلاسه نوعی کاغذ است که سطح آن معمولا یا مات است یا براق و در رنگ های متفاوتی وجود دارند که به معمولا رنگ سفید آن برای پاکت ها بیشتر استفاده می شود. چرا که محتویات داخل بسته را با جلوه بیشتری نشان می دهند،انواع مختلف این محصولات عبارت اند از:

 • پاکت گلاسه ساده: که هیچ نقش و طرحی روی آن انجام نگرفته است.
 • پاکت گلاسه کاست:این نوع کاست هایی در بغل، پایین و سه طرف محصول دارد که این عامل باعث می شود حجم بالایی از مقدار مواد غذایی در داخل پاکت ها جا بگیرد.
 • پاکت گلاسه ایستاده: که این نمونه ها از سه طرف دوخت می خورند تا در قفسه و شلف های فروشگاه ها به حالت ایستاده قرار بگیرند.
 • پاکت گلاسه رنگی: این محصولات با رنگ های متنوع و جذابی تولید می شوند. رنگ های آلمینیومی، طلایی، مشکی، سفید، قرمز و …. ازنمونه های لوکس این محصول هستند ولی رنگ سفید و آلمینیومی آن طرفدار بیشتری دارد و از ان ها به صورت گسترده ای استقبال می شود.
 • پاکت گلاسه زیپ دار: زیپی که برای این نمونه ها به کار می رود برای این است که مشتری بتواند درب محصول بسته بندی خود را به راحتی باز و بسته کند.
 • پاکت گلاسه وکیوم:به این نمونه ها زیپ کیپ هم می گویند. این نوع مزیت فراوانی که دارد این است که وقتی برای بسته بندی خشکبار و حبوبات و … به کار می رود مصرف کننده از لحظه ای که آن را تهیه می کند تا تمام شدن محتویات می تواند این اطمینان را داشته باشد که هیچ موردی سبب خرابی مواد غذایی نمی شود.
 • پاکت گلاسه پنجره دار: پنجره هایی که بر روی این پاکت ها قرار می گیرد به خاطر این است که مواد داخل بسته به خوبی دیده شود و این مورد باعث افزایش فروش مواد می شود.
 • پاکت گلاسه متالایز: در این نمونه ها سوال می شود که متالایز یعنی چه؟ در جواب به این سوال باید این گونه شرح دهم چاپ پاکت گلاسه که بسیار اهمیت دارد روی کاغذ هایی از جنس آلمینیوم تولید می شود چرا که براحتی چاپ و یا طراحی بر روی آن صورت می گیرد و اکثر برای تبلیغات محصولات بسته بندی شده از این نوع کاغذ بر روی پاکت های گلاسه استفاده می شود. این نوع معمولا یا یک روی شفاف دارند یا این که هر دو طرف آن شفاف است.

مهمترین ویژگی های پاکت گلاسه

امروزه تولید انواع پاکت بسیاری از مشکلات را برطرف کرده است چرا که مردم برای تهیه مواد غذایی حساس هستند و به اصول بهداشتی توجه ویژه ای می کنند. در زمان گذشته مواد خوراکی بیشتر به صورت فله عرضه می شد و این موضوع برای افراد چنان خوشایند نبود. این عوامل باعث شد تا افرادی که آگاهی و اطلاعات بالایی دارند کارخانجات و شرکت هایی را تآسیس کنند تا پاکت هایی برای بسته بندی مواد خوراکی تولید کنند. با اجرا کردن این امر اتفاق بسیارخوبی برای کشور ما و دیگر کشور ها رقم زد زیرا بسیاری از محصولات با حجم های متفاوتی بسته بندی می شدند تا به فروش برسند و این عامل باعث شد که افزایش چشمگیری در این زمینه انجام بگیرد.

از گذشته تا به الآن پاکت های بسته بندی از جنس ها و مدل های مختلفی تولید می شوند که در عصر امروزی پاکت های گلاسه بیشترین طرفدار را در بین مشتریان دارند. چرا که خصوصیات و ویژگی های مهمی این محصول را در بر می گیرد که این موارد عبارت اند از:

 • هزینه مناسب: این نمونه ها نسبت به سایر پاکت ها ارزان تر و مناسب تر هستند.
 • این نوع از پاکت ها تجزیه پذیر هستند و این امر باعث می شود که لطمه ای به محیط زیست و طبیعت وارد نگردد.
 • این محصولات چون جنس کاغذ مانندی دارند از وزن بسیار سبکی بهره می برند که بهترین گزینه برای این که راحت جابه جا شوند به حساب می آیند.
 • مقاومت و استحکام بالا از مهم ترین مزیت این پاکت ها است.
 • این گونه از محصولات معمولا حالت کششی دارند و می توان چند بار از آن استفاده کرد و این که حجم بالایی از مواد در داخل آن جا می گیرد.
 • این نمونه ها قابلیت این را دارند که انواع دسته (ساده، دسته های سرخود، پیچ دار) را در آن طراحی و نصب کرد چون دچار پارگی نمی شوند.
 • این پاکت ها در رنگ ها زیادی ساخته می شوند و می توان متن های تبلیغاتی و طرح ها و نقش های زیبایی را روی آن چاپ کرد بدون این که آسیبی به مواد داخل بسته وارد شود.

کاربردهای پاکت های گلاسه

کاربردهای پاکت های گلاسه امروزه بسته بندی مواد غذایی باعث شده تا از خراب و فاسد شدن آن ها تا حدی جلوگیری شود. پاکت های گلاسه که در داخل آن ها معمولا محتویات از خوراکی ها وجود دارد اهمیت بسیاری برای حفظ کیفیت مواد دارد و تأثیر بسزایی در سلامتی انسان در مقابله با بیماری ها دارد چون این محصولات همیشه با رعایت نکات بهداشتی پاک می شوند و ضایعات آن ها از قبل جداسازی می شود و به حالت بسته بندی در می آیند.

تولید پاکت کاغذی که اکثر این نمونه ها کاغذ کرافت گلاسه هستند دوام و پایداری بسیار بالایی دارند که در زندگی روز مره انسان بسیار اهمیت دارند. این محصول برای بسته بندی موادی همچون:

 • حبوبات
 • سبزی های خشک
 • ماکارونی و برنج
 • انواع شکلات و لواشک
 • انواع میوه های خشک
 • آجیل و تخمه
 • بسته بندی انواع غذای حیوانات
 • ادویه جات

و بسیاری از خوراکی های خشک مورد استفاده قرار می گیرند که این نمونه ها بسیاری از مشکلات و معضلات فروشندگان را برای عرضه محصولات خوراکی در بازار های داخلی و خارجی را برطرف کرده است. این محصول اهمیت بسیاری که دارد در قفسه های فروشگاه ها و مغازه ها چیده می شوند جذابیت خاصی دارند و چشم هر مشتری و خریداری را محو خود می کند که اقدام به خرید مواد بسته بندی شده  به این شکل می کنند. این امر در چند سال اخیر باعث شده که هم  از آفت زدن و فاسد شدن خوراکی ها و هم از ریخت و پاش مواد غذایی بر روی زمین جلوگیری شود چرا که در زمان گذشته که چنین امکاناتی وجود نداشت انسان ها هنگام تهیه خوراکی های خود که معمولا به صورت فله عرضه می شد از نایلون ها و پلاستیک های نازک و یک بار مصرف استفاده می کردند و تا رسیدن به مقصد مشکلات فراوانی باعث ناراحتی آن ها می شد. 

مشخصات پاکت گلاسه پنجره دار

امروزه در صنایع تولیدی مختلف پیشرفت های زیادی شده است. همچنین در تولید پاکت هایی که برای بسته بندی مود غذایی استفاده می شوند هم این امر رخ داده است. با توجه به این که مردم در هر شهر و دیاری روی خط مد هستند و مدرن و به روز بودن را می پسندند در زمینه تهیه محصولات غذایی به این موضوع توجه بسیاری می کنند. حال در رابطه با این امر شرکت هایی که در خط تولید پاکت های بسته بندی  فعالیت می کنند تمام سعی و تلاش خود را کرده اند تا آن ها هم بتوانند یک محصول لوکس و جذاب را برای بسته بندی های مختلف ارائه دهند.

پاکت هایی که امروزه برای بسته بندی مواد به کار می رود اکثر از کرافت با روکشی از گلاسه عرضه می شوند. این نمونه ها مدل های و سایز های متفاوتی دارند که نوع پنجره دار آن ها معمولا بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. این نمونه ها انواع مختلفی را دارا می باشند که شامل:

 • پاکت گلاسه پنجره دار که دارای زیپ کیپ است.
 • پاکت گلاسه پنجره داری که ساده می باشد و هیچ گونه طرحی روی آن اجرا نشده است.
 • پاکت گلاسه راهدار که پنجره های این نوع در وسط آن قرار دارد.
 • پاکت گلاسه که پنجره آن در یک سمت و یا به نحوی دیگر در بغل آن ها می باشد.
 • پاکت گلاسه یک رو شفاف که به صورتی این نمونه ها یک طرف شفاف (ساده یا طرحدار)  دارند.
 • پاکت گلاسه پنجره دار دایره ای: این نوع از محصول پنجره دایره ای یا گرد دارد. البته شکل های دیگری از جمله مستطیل، مثلث، مربع و… در این محصولات به کار می رود.

این گونه از محصولات همان طور که به شکل های متفاوتی تولید و یا ساخته می شوند مزیت ها و خصوصیات ارزشمندی هم دارند. این محصولات برای این که مواد داخل را به خوبی نمایش دهند تولید و عرضه می شوند. در شهر های بزرگ کشور به خصوص در منطقه های که گردشگر زیاد به آن جا سفر می کنند و می خواهند تا محصولات غذایی را که مختص آن منطقه است به فروش برسانند و به عنوان سوغاتی به مسافران ارائه دهند از این نمونه ها زیاد استفاده می شود. چرا که مقاومت بالایی در برابر فشار و ضربه دارد و هم این که محتویات داخل بسته را در برابر آب و رطوبت حفظ می کند.

تولید انواع پاکت های گلاسه با بهترین کیفیت

پاکت های گلاسه که امروزه طرفدار زیادی در سراسر دنیا دارد با بهترین کیفیت و مرغوبیت توسط شرکت ها و کارخانجات مخصوص در این زمینه تولید می شود. این محصولات در مدل ها و رنگ های متنوعی توزیع می شوند.

بسیاری از خریداران و مشتریانی که به پاکت برای بسته بندی مواد لازم دارند این سوال را زیاد می پرسند که از کجا بفهمیم که این پاکت ها کیفیت مناسب دارند؟ در این جا ابتدا باید بگویم که همیشه هنگام خرید سعی کنید که از فروشگاه ها و نمایندگی هایی که متخصص این کار هستند محصول مورد نظر خود را تهیه کنید. چرا که افرادی که در این کار فعالیت می کنند آگاهی بالا و اطلاعات کافی را از جنسی که با آن امرار معاش را انجام می کنند، دارند. دوم این که این محصولات بیشتر اوقات در رنگ ها قهوه ای کم رنگ یا نخودی و سفید تولید می شوند. از خصوصیت دیگری که این نمونه ها دارند با این که کاغذ های به کار رفته در آن ها معمولا به صورت سه لایه و چند لایه به کار می روند اما انعطاف پذیری عالی دارند و مقاومت و دوام آن ها بیشتر از حد تفکر است و می توان حجم بالایی از مواد را در داخل آن ها قرار داد.

این چنین پاکت هایی در کارخانجات مخصوص ساخته و توزیع می شود که به دلیل داشتن خاصیت های فراوانی که در بالا ذکر شد می توان کیفیت آن را بر آورد کرد. این محصول در بسیاری از شهر های بزرگ کشور در کارگاه ها و شرکت های تولید کننده در رده ساخت قرار می گیرد که برای تهیه آن هیچ محدودیتی وجود نداشته باشد و دسترسی مردم به آن راحت و آسان باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم طاهری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129461760
شماره ثابت: 02189776285
آدرس کانال: romishaco@
پست الکترونیکی: romishaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

 فروش عمده پاکت گلاسه

 برای خرید و  فروش پاکت گلاسه می توانید از طریق فروشگاه های اینترنتی اقدام به خرید کنید. خرید از طریق فروشگاه های اینترنتی به دلیل مستقیم بودن از تولید کننده به

پاسخی بگذارید